Nissan Forum banner

1 - 1 of 1 Posts

·
Registered
Joined
·
15 Posts
Discussion Starter #1
Star Wars'un son seri Last Jedi için Nissan 3. aracını gösterdi. Titan modeli silah donanımlı çelik bir yapıya büründürülmüş!Star Wars’un yeni serisine günler kala, film için hazırlanan uzay araçları filosuna Nissan Titan‘da eklendi. AT-M6 dönüşümünde Titan’ın sırtına epeyce bir teçhizat yüklendiğini gördük. Açıkçası dikiz aynanızda böyle bir şeyi görmek istemeyeceğiniz kadar korkutucu duruyor. Star Wars Las Jedi için sizlere en son Nissan Maxima ve Altima’nın savaş araçlarına dönüşümünü göstermiştik.

Nissan, Rogue’den sonra bu sefer de BaseCamp Pro-4X‘e de çevrilen Titan sahnelerde olacak. Özel kuvvetlerin savunma aracı Walker Botları‘ndan birine mutant dokunuşları yapıldı. Titan’ın Star Wars’a göre uyarlanma çalışmaları, 3D baskılı parçalar ve üzerine yapılan değişime alüminyum kullanılmış. Titan için gizemli demek isterdim ancak söylediğimiz tabirin daha vurgulusu varsa onu demek isteriz.

AT-M6’ın tampon ve ızgara kısımlarından farklı amaçlara uygun silahlar montelenmiş.Kaputun yukarı kalkarak içinden ne çıkacağı belli olmayan görüntüsü ürkütücü.Dev aracın gövde rengi uzay gemilerinin yüz yıllar boyu yıpranmış kirli gövdesi gibi duruyor.2018 Nissan Titan’ın sırtına yüklenen ekipman uydu gibi dursa da aslında o “bir şey delici” dir.Last Jedi temalı Titan’ın işlemlerin bitmesinden sonra ki ağırlığı tam olarak 6.5 ton olarak ölçülmüş.Titan AT-M6’yı normal olarak hiç bir yolda göremeyeceksiniz. Onun işi LA Auto Show gibi farklı organizasyonlarda gösteri aracı olması.Nissan’ın film temalı arabaları hayret verici boyutlara geldi. Eklenen parçaların şekilleri olsun, yıpranmış gövde efekti olsun iyi kafa patlatıldığının kanıtı.

Büyük bir demir yığını gözüken AT-M6, ilk bakışta kendi gemisinden atlayarak düşman gemisinin imhası için giden normal dışı bir araç gibi gözüküyor. Bakalım Nissan diğer serilerinde hangi aracını Star Wars için değişime sokacak.
 
1 - 1 of 1 Posts
Top